שאלות נפוצות

תלוי ברמה ההתחלתית, במוטיבציה והיכולת להשקיע ולתרגל הן במהלך השיעורים והן ביניהם. כמה שתדברו יותר ותצברו ביטחון בדיבור – ככה תדברו מהר יותר בצורה שוטפת. אימון של שעה/שעתיים בשבוע לאורך זמן יכול להביא לשיפור משמעותי וכבר מהשיעור הראשון תרגישו שינוי.

קיימת גמישות מלאה בשעות הפעילות, לרבות שעות הערב: מ 7:00 בבוקר ועד 21:00 בערב. ניתן לתאם שיעורים לשעות אלו בהתאם לזמינות המורים.

זה פשוט – אל תדאגו מה אחרים חושבים עליכם, כי הם עסוקים בלחשוב מה אתם חושבים עליהם 🙂

עם הזמן, השיפור בביטחון העצמי בדיבור יהיה כ"כ גדול, כך שהפחד הזה פשוט ייעלם מעצמו. המחסומים פשוט כבר לא יהיו שם.

באמצעות מבדק הרמה של פידבק נוכל לאבחן את רמת האנגלית שלכם, בזמן קצר, בדיוק וביעילות. המבדק מסופק על ידינו ללא עלות.

ישנן אפשרויות רבות ומגוונות לקורסים, בהתאם לצורך העסקי-ארגוני, החל מ 5 מפגשים ועד 15 ויותר. ניתן לקיים קורס ממוקד לחיזוק נושא ספציפי או קורסים רחבים ומקיפים יותר. בנוסף, אנו מספקים תוכניות ליווי אישי לאורך זמן למנהלים ועובדים בארגון. 

הקורסים מתומחרים לפי היקף ומשך הקורס, אשר נקבעים ומותאמים אישית לכל לקוח בהתאם למטרותיו. בנוסף, ניתן לרכוש בנק שעות למימוש על פני רבעון.

שיטת הלימוד שלנו מבוססת על הסברים ברורים שפשוט להבין,
וקל לזכור וליישם – בעזרת סימולציות ומשחקי תפקידים הנשענים על עולם התוכן הרלוונטי ביותר עבור התלמיד, אנחנו מצליחים לכבוש את התחומים החשובים ביותר בלימוד שפה – טעויות נפוצות, דיבור, קריאה, כתיבה, הבנת הנשמע והכי חשוב – שיפור הביטחון.

שיעורים וקורסים קבוצתיים נערכים במסגרת ארגונית – בחברות.

עבור לקוחות פרטיים אנו מספקים שירות של לימוד במתכונת אישית, המאפשרת התקדמות מותאמת.

כמובן – זו בדיוק המשמעות של ליווי אישי: התמקדות בעולם התוכן שלכם ו"בעולם האמיתי" בו אתם חיים. ניתן בהחלט להתכונן ולעבוד יחד על חומרים הדרושים לכם – מצגות, הכנה לפגישות, שיחות ועידה, ראיונות עבודה, קורסים, נסיעות עבודה לחו"ל, הרצאות באנגלית ועוד.

פידבק נמצאים שם וזמינים עבורכם ב WhatsApp גם בין המפגשים – להתייעצות, שאלות, עזרה בניסוח מייל או כל התלבטות אחרת שיש לכם באנגלית עסקית.

קיימת אפשרות של שיעורים אחד על אחד, ללא מימון החברה, אולם במקרה כזה כדאי לבדוק קודם עם גורמי ההדרכה ו/או משאבי אנוש ו/או הנהלת החברה אם קיים צורך רחב יותר בארגון לשיפור אנגלית. אנו נשמח להגיע לפגישת היכרות על מנת שהחברה תוכל להתרשם מאיתנו ואולי להפוך אותנו לספק האנגלית העסקית של החברה – לקבוצות או ליחידים.

אצלכם במשרד, בבית קפה קרוב, בסקייפ, או בכל מקום אחר שנוח לכם.

לא מצאתם תשובה לשאלה שלכם? השאירו פרטים